Генератор дизельний TMGYD-45 ECO SERIES з АТС 36-33кВт
Дизельний генератор TMG POWER TMGYD-45 ECO SERIES це ефективний, економічний та надійний агрегат, який ви можете купити для своїх потреб. Повністю готове рішення, що включає всепогодний шумозахисний капот з дуже компактною конструкцією, систему автоматичного запуску, підігрів для зимового періоду та інтелектуальну панель управління, адаптовану практично під будь-яку мову.
TMG POWER - генераторні установки, що забезпечують оптимальну продуктивність з вироблення електроенергії в найсуворіших умовах.
Дозволяє підключати великі трифазні/однофазні електричні навантаження та забезпечувати безперебійну подачу електроенергії в промисловості та комерції, офісні будівлі та приватні будинки під час аварії або перебоїв на основній лінії.
| Максимальна потужність | 36кВт |
| Номінальна потужність | 33 кВт |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 230/400 В |
| Двигун | YANGDONG Y4105D |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
| Тип охолодження | Рідина |
| Споживання палива при 75% навантаженні | 7,9 л/год |
| Старт | електронний |
| Габарити | 2300x950x1560 мм |
| Вага | 775 кг |
| Ємність баку | 80 л |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TMG POWER |
| Страна производитель | Турция |
| Тип топлива | Дизельное |
| Количество фаз | 3 |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 33 кВт |
| Максимальная мощность | 36 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | YANGDONG Y4105D |
| Объем топливного бака | 80 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 1500 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 4 |
| Потребление топлива | 7.9 л/ч |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2300 мм |
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 1560 мм |
| Вес | 775 кг |
- Цена: 345 000 ₴








